Szanowni Państwo,

 

            Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe  „KAMELEON” powstało w 2004 roku. Jego początki sięgają sklepów zoologicznych istniejących pod tą samą nazwą w województwie śląskim. Podczas codziennego kontaktu z hodowcami zwierząt domowych oraz ptaków zaobserwowano zapotrzebowanie na produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozpoczęliśmy własną produkcję specjalistycznych pokarmów dla ich pupili. Na początku nasze produkty oferowane były tylko odbiorcy finalnemu. Aktualnie są dostępne w hurtowniach zoologicznych na terenie Polski.

            Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę pełnowartościowej karmy dla chomików, świnek morskich, królików, szynszyli, koszatniczek, a także dla ptaków egzotycznych od papug po kanarki i małe ptaszki egzotyczne. Nie zapominając o ptakach zimujących oraz pokarmach dla rybek stawowych. Nieustannie rozszerzany i udoskonalany asortyment obejmuje również inne produkty związane z żywieniem małych zwierząt domowych takich jak: przysmaki i karmy uzupełniające.

 Produkty Kameleon to specjalnie przygotowane karmy odpowiednie dla poszczególnych gatunków zwierząt domowych, które są skomponowane tak, aby uwzględniać ich specyficzne wymagania i preferencje żywieniowe. Zapewniają utrzymanie Waszych pupili w dobrej kondycji i zdrowiu.

Myślą przewodnią naszej Firmy jest „Zdrowie i Radość Zwierząt są Najważniejsze”  dlatego wyroby naszej Firmy powstają wyłącznie z wysokiej klasy składników naturalnych i nie zawierają żadnych konserwantów.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.